Wypożyczalnia samochodów Guarda

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Guarda

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Guarda. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Guarda. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Guarda

Wynajem samochodu Guarda
Wynajem aut Guarda

Guarda znajduje się na północny wschód od Portugalii – około 140 km na wschód od Porto – szczególnie na największym zakresie Portugalii górskiego Serra da Estrela.Jest to najwyższa w kraju miastem (1056 m) – i ma tradycję jako popularnego uzdrowiska. Populacji jest ok.. 42500 (2011).

Guarda został założony przez wojskowych względów strategicznych w 1199 jako twierdza przed Maurami. Wokół miasta zbudowano wysokie mury – które są w dużej mierze zachowane.

Guarda jest naturalnym punktem wyjścia do górskich wędrówek w górach Sierra da Estrela. Pasmo górskie przyciąga wielu turystów i jest uważany za jednego z miejsc w Portugalii najbardziej popularne. Flora jest zróżnicowana i górzysty i dalformasjonene ekscytujące. Istnieje również kilka miejsc turystycznych, tutaj – w tym Torre, gdzie znajduje się również fantastyczny widok. Duża część regionu górskiego ma status rezerwatu przyrody.

W Guarda są także liczne atrakcje. Wśród nich należy gotycka katedra z 1400-tych i zamku od wspomnianego 1200s. Katedra miasta jest plac centralny, i ma szczególnie pięknie urządzone wnętrza. W pobliżu znajduje się inny wspaniały budynek – Misericordia Church, znany ze swojego imponującego portalu.

Popularnym miejscem jest również Muzeum Guardia, położony w starego domostwa – i który prezentuje ciekawe obrazy i szereg archeologicznych artefaktów z całego miasta.

Najbliższe lotnisko jest Covilho Airport, położony 49 km na południowy zachód od Guarda.