Wypożyczalnia samochodów Halden

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Halden

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Halden. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Halden. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Halden

Wynajem samochodu Halden
Wynajem aut Halden

Halden to miasto liczące 29 797 (2012) mieszkańców położonych w Østfold powiatu, przy ujściu Tista Iddefjorden.Granice gminy na południu do Szwecja, na wschodzie do Aremark, w zachodniej Sarpsborg i Rakkestad na północy.

W cieku Halden znajduje Brekke Zamki i rejs jest szczególne doświadczenie, że jedna prawdopodobnie nie będzie w najbliższym czasie zapomnieć. Brekke Zamki są najwyższe zamki w północnej Europie o wysokości 27 metrów. Można przyjąć, że podróż przez turystów parowiec którzy 125 lat lub silnik statku „Strømsfoss”.

Fredriksten twierdzy, która odegrała bardzo ważną rolę podczas obchodów unii ze Szwecją w 1905 roku, jest głównym Haldens znane marki i znajduje się na wzgórzu z widokiem na miasto. Około 200.000 turystów odwiedza zamek w lecie i forteca posiada również piękny park.

Halden jest głównym norweskim miastem przemysłowym z około 2.500 miejsc pracy w przemyśle. Szczególnie znany jest młyn dla norweskich Saugbrugs Leśnych, najstarsza fabryka przetwórstwa drewna, który jest nadal w eksploatacji. W latach 50-tych było co pięć buty Norwegia produkowane w Halden i do 1960 był znany jako kapitał obuwia Norwegii.Halden także ważny port dla przemysłu drzewnego.

Moss Airport Rygge jest 55 km od Halden