Wypożyczalnia samochodów Hammerfest

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Hammerfest

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Hammerfest. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Hammerfest. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Hammerfest

Wynajem samochodu Hammerfest
Wynajem aut Hammerfest

Hammerfest to miasto i gmina w regionie Finnmark. Hammerfest Miasto ma 7119 mieszkańców (2012) zlokalizowanych w Kvaløya mostem ze stałym lądem. Hammerfest jest najdalej na północ miasto i znajduje się na 70 stopni na północ.

Rybołówstwo jest głównym przemysłem w mieście Hammerfest ma długą tradycję jako baza usług dla floty rybackiej na Morzu Barentsa. Ropy naftowej i gazu operacje zaczęły odgrywać coraz ważniejszą rolę w ostatnich latach. Na Melkøya tylko na obrzeżach miasta jest duży zakład przetwórczy, który przetwarza i chłodzi gaz z Snøhvit dziedzinie.

Hammerfest jest przystankiem dla Hurtigruten i northbound parowiec wybrzeże przybywa Hammerfest codziennie o 05.35, natomiast w kierunku południowym dochodzi 11,35. Arctic Kultura, miasta nowe centrum kultury, znajduje się na części terenu dawnej fabryki Findus w Hammerfest. Wielu przybywa do miasta, aby zobaczyć słońce północy można podziwiać do końca lipca, ale na północ miasto ma tak wiele więcej należy przegapić.

Jedną z atrakcji jest Kolumna Meridian, wzniesiony w 1854 roku dla upamiętnienia pierwszego badania międzynarodowego, która została sporządzona przez ziemską wielkości i kształtu. Meridian jest na liście UNESCO chronionego dziedzictwa kulturowego. Przebudowa Muzeum pokazuje historię okolic przymusowej ewakuacji i spalanie Finnmark i North Troms mocy 2 Wojny światowej i powojennej odbudowy. Kościół św Michała jest największym na północ Kościół katolicki. Hammerfest również interaktywne Centrum Energii.

Hammerfest lotnisko na ptaki, ca. 30 minut spacerem od centrum miejscowości Hammerfest.