Wypożyczalnia samochodów Haugesund

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Haugesund

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Haugesund. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Haugesund. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Haugesund

Wynajem samochodu Haugesund
Wynajem aut Haugesund

Haugesund to miasto i gmina w mały Rogaland. Miasto ma 44 524 (2012) mieszkańców, a także wyspy Hasseløy i Risøy i jego części Norheim Karmøy należą do miasta.

Haugesund posiada siatkę ulic z czasów, kiedy miasto zostało założone w 1854 roku.Ośrodek posiada dobrze zachowane drewniane budynki, urocze uliczki i murawy. Miasto ma wiele klubów nocnych i wspaniałych restauracji, które oferują zarówno tradycyjne morze i owoce morza oraz dania kuchni międzynarodowej. Haugesund słynie z dwóch festiwalach. Jednym z nich jest festiwal, który co roku przyznaje prestiżowe Cena Amanda. Drugi Sildajazzen odbędzie się w połowie sierpnia.

Miasto było jednocześnie trzecią co do wielkości floty handlowej w Norwegii, i było wiele dużych firm tutaj odcisnęły swoje piętno na mieście. Miasta charakterystyczny różowy ratusz z 1931 to prezent od właściciela statku Knuta Knutsen OAS i jego żony Elżbiety.

Rybołówstwo i żegluga jest nadal ważnym gospodarczym motorem Haugesund. Miejsce zostało już wspomniane w sadze Harald Jasnowłosy, ale po raz pierwszy stał znaczące w 1700 roku, jako portu rybackiego. Główną atrakcją w Haugesund Harald Haugen, wzniesiony w 1872 roku na pamiątkę Harald Jasnowłosy zebrane Norwegia w 872 Harald powinien zostać pochowany.

Haugesund Airport znajduje się 14 km Karmøy poza miastem.