Wypożyczalnia samochodów Hobart

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Hobart

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Hobart. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Hobart. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Hobart

Wynajem samochodu Hobart
Wynajem aut Hobart

Hobart jest stolicą i najbardziej zaludnione miasto w stanie wyspie Tasmania. Został założony w 1803 roku jako kolonia karna i jest najstarszym miastem w Australia po Sydney.W 2011 miasto liczyło 211.656 mieszkańców. Tasmania leży 240 km na południowy wschód od kontynentu australijskiego w ujściu rzeki Derwent, u podnóża Mt Wellington Górach.

Miasto jest gospodarczym i administracyjnym centrum wyspy stanu Tasmanii i jest również głównym portem morskim, wśród innych statków zmierzających do Antarktydy.

Lonely Planet umieścił Hobart na liście 10 rekomendowanych miejsc podróży w 2013 roku. Hobart słynie Salamanca Market, która będzie w Australii najlepiej targ, wielkie zakupy i owoce morza. Grudzień to wspaniały miesiąc na wizytę, z wielu førjulsaktiviteter i rynków. Pod koniec grudnia i na początku stycznia każdego roku odbywają Festiwal Smaku. Słynnym festiwalem jest festiwal muzyki Mona Foma się także w miesiącach letnich stycznia.

Poza miastem Coal River Valley jest produkcja wina. Tasmania fajny klimat (średnia temperatura 16 stopni) zapewnia dobre warunki dla lekkich białych odmian winorośli, takich jak Riesling, Sauvignon Blanc, a noir punktu. Istnieją duże szanse, aby odwiedzić winnice dla turystów.

Hobart International Airport (HBA) znajduje się 17 km od centrum miasta.