Wypożyczalnia samochodów Hradec Królowej

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Hradec Królowej

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Hradec Królowej. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Hradec Królowej. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Hradec Królowej

Wynajem samochodu Hradec Królowej
Wynajem aut Hradec Królowej

Hradec Królowej jest miastem w Republice Czeskiej Znajduje się na Łabie w regionie Hradec Królowej około 120 km na wschód od Pragi.To liczy 93.490 mieszkańców (2012).

Hradec Królowej znajduje się w centrum bogatego dzielnicy rolnej. W przeciwnym razie, jego gospodarka opiera się na metalowych, maszyn, cukru, wyrobów włókienniczych i przemysłu drzewnego. Tradycyjnej działalności jest produkcja instrumentów muzycznych, przede fortepianu Petrof. Petrof piano jest dziś w Europie zdecydowanie pianinie i fabryka fortepianów. W Hradec Królowej w Czechach wykonane pianino i fortepiany, które są eksportowane do wszystkich zakątków świata.

Hradec Królowej jest jedną z najstarszych osad w Republice Czeskiej, a już od 1062 wynika. Zgodnie Józefa sekund, co było niemiecko-rzymski cesarz 1765/90, wiele miejskich kościołów rozebrany, aby zrobić miejsce dla fortyfikacji. Ale nadal stoi katedra, który został zbudowany w 1303.

Miasto słynie Bitwy Königgrätz się 3 Lipiec 1866, który określił wojnę prusko-austriacką.

Wśród atrakcji jest muzeum poświęcone artyście Egona Schiele, który mieszkał kilka lat w mieście. Muzeum Sztuki Nowoczesnej znajduje się wśród najbardziej prestiżowych muzeów w Republice Czeskiej. Od 2004 roku, Hip Hop Kemp, jeden z największych europejskich festiwali hip-hopowych, organizowana co roku w sierpniu. Każdy czerwca odbędzie międzynarodowy festiwal teatralny.

Najbliższe lotnisko znajduje się Pardubice Airport około 25 km na południe. Ale większość lotów międzynarodowych urlopu Václav Havel Prague Airport, który znajduje się około 140 km na zachód od miasta.