Wypożyczalnia samochodów Istanbul

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Istanbul

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Istanbul. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Istanbul. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Istanbul

Wynajem samochodu Istanbul
Wynajem aut Istanbul

Stambuł to największe miasto Turcji – z 13,5 mln mieszkańców (2011). Miasto położone jest na Bosfor – co oddziela Azję i Europę. Mosty czw zawieszenie nad Bosfor łączy dzielnice.

Stambuł to bardzo stare miasto – która powstała ca. 660 f kr Stambuł jest dziś główny port, Turcji i największy ośrodek przemysłowy. Miasto jest również w kraju najważniejszym finansowym, handlowym i kulturalnym.

Historycznym i architektonicznym przyciąga wielu turystów – i nie są wspaniałe pałace, pomniki i meczety – w uzupełnieniu do egzotycznej kultury i bazary kolorowe.

Stambuł posiada także szereg galerii sztuki, muzeów, teatrów i opery – i zabytkowej części oznaczonej jako Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Hagia Sofia jest największym i najbardziej imponujący zabytek bizantyjski w Stambule. Ten zbudowany w 500, a przekształcony w meczet w 1453.

Inną ważną atrakcją w pałacu Topkapi w Stambule od 1462, w dużym parku. Wcześniej mieszkaliśmy w sułtana z jego haremu, ale dziś pałac przekształcony w muzeum.

Inne atrakcje w mieście to Irene Kościół od 300-wiecznego meczetu „Little Hagia Sophia” z 536, „Błękitny Meczet” (Sultan Ahmed Mosque) od 1616, Meczet Sulejmana Wspaniałego z 1500 i Pałac Dolmabahce od 1853 roku.

„Wielki Bazar” również zaleca wizytę w Stambule. To labirynt jak sąsiedztwo z niezliczonymi butikami i punktach sprzedaży. Ponadto, należy wybrać się do muzeum archeologicznego – muzeum Sztuki Tureckiej i Islamskiej od 600 do 1900-tych.

Stambuł jest inaczej zoo, akwarium i ogród botaniczny.

Miasta główne lotnisko – Atatürk International Airport – znajduje się 25 km na zachód od centrum.