Wypożyczalnia samochodów Jakarta

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Jakarta

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Jakarta. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Jakarta. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Jakarta

Wynajem samochodu Jakarta
Wynajem aut Jakarta

Dżakarta (dawniej Batavia i Dżakarcie) jest stolicą Indonezji, i ma około 9,6 mln mieszkańców (2010).Miasto jest prawie całkowicie zrośnięte z kilku mniejszych miast ościennych i obszaru metropolitalnego – nazywany Jabotabek – posiada całkowitą populację ponad 28 mln euro.

Jakarta znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy Jawa, na ustach Ciliwung rzeki. W zimie, miasto i okolice są często poddawane silne wiatry monsunowe i powodzie.

Nastąpił osada tutaj od 400, i od tego czasu historia dość burzliwe.Holandia nie w 1600, a następnie Batavia do centrum ich East India handlu i holenderski dominacja trwała do Indonezja stała się niezależnym państwem w 1949 roku.

Cityscape charakteryzuje wielu różnych epok w historii Dżakarty, zwłaszcza kolonialnych – gdzie zarówno holenderski, chiński i arabski kultury panowały. Nowoczesna część miasta zdominowana jest przez szerokie bulwary i zwłaszcza wzdłuż głównej ulicy „Jalan Thamrin” to wymienionych kilka wieżowców.

Jakarta oferuje kilka interesujących muzeów – w tym Muzeum Narodowe Gajah. W przeciwnym razie, jak Stare Miasto i tradycyjny port Sunda Kelapa – z bardziej stałych szkunerów zakotwiczone – warto odwiedzić. Inne typowe atrakcje turystyczne to Sea World i Ragunan zoo, które ma około 300 różnych gatunków zwierząt, aby pokazać.

Popularnych atrakcji kulturalnych w mieście, Centrum Sztuki „Taman Ismail Marzuki”. To jest domem dla takich Jakarta Art Institute i Planetarium Jakarta.

Dżakarta to również miasto, w którym można zrobić wiele ciekawych zakupów. Oprócz kilku dużych centrów handlowych, jest kilka ciekawych i tradycyjne rynki. Inaczej Dżakarta jest miastem dla smakoszy, gdzie oprócz międzynarodowych menu mogą także korzystać indonezyjskie dania, które są często w oparciu o owoce morza (ryby i skorupiaki), jak i ryżu, mleka kokosowego i świeżych warzyw.

Klimat jest tropikalny w Dżakarcie – z bardzo upalnym lecie. Najlepszy czas na wizytę północnych Europejczyków jest zatem okres od listopada do marca.

Najbliższe lotnisko jest Soekarno-Hatta International Airport, które jest ok.. 32 km na północny zachód od centrum miasta. Jest to największy port lotniczy w Indonezji.