Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Jeddah

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Jeddah. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Jeddah. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Jeddah

Wynajem samochodu Jeddah
Wynajem aut Jeddah

Jeddah (również Jedda, Jeddah, Jiddah) znajduje się nad Morzem Czerwonym, w zachodniej części Arabii Saudyjskiej, i jest w tym kraju głównym portem.Miasto położone jest w prowincji Mekka – w zabytkowym prowincji Hijaz.

Jeddah ma 3,3 milionów mieszkańców (2012), i jest drugim co do wielkości miasto po Rijadzie stolicy. Jeddah jest bramą dla pielgrzymów zamiar Mekki. Miasto jest centrum administracyjnym i finansowym i głównym ośrodkiem przemysłowym z takimi rafinerie ropy naftowej i przemysłu tekstylnego.

Cityscape Jeddah charakteryzuje się połączeniem tradycyjnej architektury arabskiej z wąskimi uliczkami, meczetów i domów murowanych i bardziej nowoczesnych budynków zachodnich. Miasto słynie z drapaczy chmur i jego licznych meczetów (miasto mieści w sumie 1.300 meczetów). King Saud Meczet z 1987 jest największym w mieście.

Znanym punktem w Fountain Jeddah w King Fahd jest od 1980 roku. Ma najwyższy Fountain strumienia wody w 312 m, a wynika z odległości.

Stare Miasto w Jeddah „al-Balad” jest główną atrakcją turystyczną, z jej rynków i charakterystycznych domów koralowych. Także stary dwór „Naseef House”, wizyta, która jest teraz muzeum.

Wzdłuż wybrzeża na północ od miasta, piękne plaże, a tutaj leży hoteli turystycznych z rzędu. Tutaj słońce, pływanie i sporty wodne w centrum uwagi, i to jest także wielkie możliwości nurkowania tutaj.

Jest dobry na zakupy w Jiddah sklepów i centrów handlowych – w Tahlia ulicy są ekskluzywnych butików znanych projektantów, takich jak Dolce & Gabbana, Gucci, Versace i Armani.

Jeddah ma również dwa parki rozrywki i park wodny z basenem – które są popularne miejsca dla rodzin.

Miasta lotnisko – King Abdul Aziz International Airport – znajduje się 16 km na północ od centrum miasta.