Wypożyczalnia samochodów Jonköping

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Jonköping

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Jonköping. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Jonköping. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Jonköping

Wynajem samochodu Jonköping
Wynajem aut Jonköping

Jönköping położony jest w południowo-wschodniej Szwecji, i jest centrum administracyjnym Jönköping County.Miasto położone jest na północ od wsi Småland – w malowniczej okolicy – na południowym krańcu jeziora Wetter.

Jönköping ma 89.400 mieszkańców (2011). Miasto jest ważnym węzłem kolejowym na pociąg szybkich – uruchomienie trasy GöteborgSztokholm.

Na jeziorze Wetter jest idylliczna plaża, która jest bardzo popularna w lecie, i to jest również atrakcyjny dla turystów na wycieczkę na jezioro łodzią M / S Skärgårdens Nya.

Niektóre popularne atrakcje to Jönköping City park ze skansenu, Sofia kościół z 1888 – z jego 72-metrowej wieży, Muzeum Zapałek – znajduje się w budynku, w którym produkcja mecze rozpoczęły się w 1840 i zakończyła w 1970 roku, ratusz z 1699, jak również Muzeum Radia i techniczne – Duża kolekcja radia z różnych epok.

Miasto jest inaczej sala koncertowa, ptak muzeum, muzeum farmacji i County Museum – gdzie takie można zobaczyć wystawy sztuki. Działa również przez Johna Bauera (1882 – 1918).

Pasażerowie podróżujący do Jonkoping z dziećmi, polecamy wizytę w Centrum Nauki „popularnej Centrum Nauki” – który ma ekscytujące, interaktywne eksponaty.Również park wodny „Rosenlundsbadet” – zarówno z basenu fali i zjeżdżalni – jest wielką atrakcją dla całej rodziny.

Jönköping jest inaczej liczba parków i terenów rekreacyjnych – w tym Rosenlund „Rosaria” – co jest jednym z najpiękniejszych ogrodów różanych w Szwecji.

Najbliższe lotnisko jest Jönköping Airport, położony 8 km na południowy zachód od miasta.