Wypożyczalnia samochodów Kairo Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kairo Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kairo Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kairo Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kairo Lotnisko

Wynajem samochodu Kairo Lotnisko
Wynajem aut Kairo Lotnisko

Cairo International Airport (CAI) znajduje się w Heliopolis – około 25 mil na północny wschód od centrum Kairu.Jest drugim najbardziej lotnisko na kontynencie afrykańskim. W 2010 roku obsługiwał 16,1 milionów pasażerów. Bezpośrednie loty stąd do wielu miast w wielu częściach świata. Oprócz służenia lotnisku dużo ruchu czarterowego.

Aby dostać się z lotniska do centrum Kairu, można użyć promu, autobusem lub taksówką. Należy jednak pamiętać, że może to być mądry, aby uzgodnić cenę z taksówkarzem z góry. Możliwe jest również do podróży zwykłej magistrali. Byłoby to najtańsze rozwiązanie, ale autobusy są często zatłoczone.

Kilka znanych międzynarodowych firm wynajmu samochodów mają swoje wynajem biura na lotnisku (Avis, Sixt, Hertz, Europcar i budżetu), ale jeśli zdecydujesz się wynająć samochód, ważne jest, aby przygotować się do ruchu w okolicach Kairu może wydawać się dość chaotyczne – i zatory jest to duży problem.

Udogodnień w Cairo Airport to dostęp do internetu, banki, wymiana walut, biuro, restauracje / kawiarnie, sklepy wolnocłowe i centrum medyczne.

Najbliżej Zakwaterowanie jest Hotel Novotel Cairo Airport, znajduje się 1 km od lotniska. Jest bezpłatny autobus od budynku terminala do hotelu.