Wypożyczalnia samochodów Kairo

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kairo

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kairo. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kairo. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kairo

Wynajem samochodu Kairo
Wynajem aut Kairo

Kair jest stolicą Egiptu, a wraz z jej prawie 8 mln mieszkańców (2010) miasto Afryki największym.Biorąc przedmieścia, jego populacja wzrośnie do około 16 milionów. Kair jest najdłuższy na świecie rzeka Nil i Egipt (i świat arabski) zakłada duże znaczenie kulturowe i polityczne centrum. Miasto zostało założone przez dowódcę w Gohar pola w 969

Przemysł turystyczny jest duży i znaczący w Kairze, ale z powodu „rewolucji arabskich” odbywającego się w 2011, sytuacja bezpieczeństwa jest w sposób ciągły przeglądu.

Większość z Kairu centrum miasta znajduje się na wschodnim brzegu Nilu, podczas gdy wielu przedmieściach rozrzucone są na Zachodnim Brzegu. Najstarsza część miasta składa się z wąskich, krętych uliczek. Tutaj można znaleźć wiele z miasta najpiękniejszych budynków, w tym setki Meczet – najstarsze z około okresu. 640 – 1000 ADkr Również wielka cytadela, która została zapoczątkowana w 1179 przez słynnego Saladyna, znajduje się tutaj. Wzmianka muszą być również piękne Muhammad Ali meczet z 1857 roku.

Na wschód od starego miasta jest główną atrakcją turystyczną Kairu – „Dead City” – gdzie, między innymi Starożytny namiestnikami groby, podczas gdy w nowych przedmieściach Heliopolis są zachowane ruiny z czasów starożytnych.

„Old Cairo” (Misr al-Qadimah), położony na południe od stolicy, jest również warto odwiedzić. Oto głównych okolicznych atrakcji chrześcijanie – w tym Muzeum Koptyjskie i dwa koptyjskie kościoły w 500-tych.

Cairo International Airport – Almaza znajduje się 25 km na północny wschód od centrum miasta.