Wypożyczalnia samochodów Karasjok

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Karasjok

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Karasjok. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Karasjok. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Karasjok

Wynajem samochodu Karasjok
Wynajem aut Karasjok

Karasjok (Northern Sami: Kárášjoga giełda) to wieś i kraju drugim co do wielkości miasto i okolicach. Gmina ma 2733 mieszkańców, a wieś 1885 (2012). Na zachodzie gmina Kautokeino do Alta na zachodzie, do Por Tana na północy. Na wschodzie graniczy z Finlandią, i to jest rzeka Tana, który określono granicę między dwoma krajami.Wieś leży nad rzeką Tana.

Hodowla zwierząt, rolnictwo wciąż jest głównym przemysłem w Karasjok, podczas polowania, łowienie ryb, zbieranie jagód i kunszt są głównymi źródłami pomocniczymi. Karasjok jest ważnym ośrodkiem Sami tradycji i kultury, o to, że ważne instytucje Parliament (Sámediggi) NRK, Sami, Sami Kolekcje klinika specjalistyczna i Centrum Sztuki Sami. Istnieje także specjalna biblioteka Sami, norweskim Saami Rada, Sami High School i Sami folk. Około 80% populacji mówi Sami, i oba są Sami i norweskim jako język administracyjnego.

Części południowym tundra, która jest obecna największy ciągły obszar krajobrazowy, położony w Karasjok.Istnieją dobre warunki do rekreacji i wędkowania. Turystyki w miejscowości i gminy rośnie.

Karasjok ma kościoła krzyża pochodzący z 1807 roku. Kościół jest jedną z nielicznych drewnianych budowli pozostawiono po duże części Finnmark został spalony w czasie II wojny światowej, i to jest również najstarszy pozostały kościół Finnmark.

Najbliższe lotnisko jest Lakselv lotnisko położone 70 km od hotelu. Lotnisko Ivalo w Finlandii jest 150 km od Karasjok.