Wypożyczalnia samochodów Karlowe Wary

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Karlowe Wary

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Karlowe Wary. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Karlowe Wary. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Karlowe Wary

Wynajem samochodu Karlowe Wary
Wynajem aut Karlowe Wary

Karlowe Wary (niem. Karlsbad) to miasto położone w zachodnich Czechach w Czechach, 120 km na zachód od Pragi.Ma 53.708 mieszkańców (2008). To jest historycznie słynny z gorących źródeł i jest jednym z najbardziej znanych uzdrowisk. Karlowe Wary to drugim w Czechach odwiedzanym miejscem turystycznym po Pradze.

Spa firma zaczęła się już 650 lat temu, ale stało się popularnym miejscem turystycznym w 1800 roku, kiedy to nawet międzynarodowe gwiazdy przyszedł odwiedzić dla leczenia uzdrowiskowego.

Karlowe Wary ma wiele źródeł ciepła. Najbardziej znanym jest Sprudel rzucając 72 ° C, woda 11 metrów przerywany w powietrze. Karlowe Wary szczególnie poszukiwane przez ludzi z przewodu pokarmowego i chorób metabolicznych. Zaleca się również, by o bardziej poważnych chorób, takich jak rak. Miasto posiada liczne spa i kąpieli domów i hoteli oferujących najwyższej klasy usługi związane z tradycyjnych zabiegów.

Miasto jest również znane w Karlowych Warach Międzynarodowy Festiwal Filmowy i popularnego czeskiego likier Becherovka Karlovarská. Słynny producent szkła Moser Glass znajduje się w Karlowych Warach. Miasto ma również swoje imię słynnego przysmaku Karlsbad-żółtka kandyzowanej w gorącym syropem. Karlowe Wary został wykorzystany jako miejsce dla licznych filmów.

Karlowe Wary International Airport znajduje się w miejscowości Vrata 6 Olšová km na południowy wschód od centrum miasta. Odległość Václav Havel w Pradze Lotnisko jest około 130 km.