Wypożyczalnia samochodów Kielce

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kielce

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kielce. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kielce. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kielce

Wynajem samochodu Kielce
Wynajem aut Kielce

Kielce to miasto w centralnej Polsce zlokalizowany pomiędzy Kraków i Warszawa z 204.891 mieszkańców (2009).Jest to także stolica województwa świętokrzyskiego regionu. Miasto leży w Górach Świętokrzyskich to najstarsze góry na brzegu rzeki Silnicy.

Kielce to miasto przemysłowe, z naciskiem na przemysł ciężki i przetwórstwem spożywczym. Kopalnie wapienia w okolicy były długo ekonomiczny silnik. Ponad 900 Stare Miasto ma wiele atrakcji i ekscytujący Gammelby gdzie jest on dostępny rynek od 1700 roku. Najstarszą budowlą jest katedra z 1100, który został odrestaurowany na kilka razy. Działania jest ulica Sienkiewicza prowadzi z dworca do miejsca Moniuszki opcja dobra. Na placu Wolności jest dobry wybór kawiarni i restauracji.

W niedalekiej Kielcach znajduje się pięć różnych parków i rezerwatów, jedno z najbardziej popularnych jest w Górach Świętokrzyskich, a także nadają się do uprawiania turystyki pieszej. Istnieje również klasztor z 1400, które warto odwiedzić. W rezerwacie przyrody Kadzielnia jest amfiteatr z miejscami dla 5000 osób, a wapień nadaje jej niepowtarzalny dźwięk. Jest znany ze swojej krystalicznie czystej wodzie.

Najbliższe główne lotnisko międzynarodowe jest John Paul II Balice Airport znajduje się około 140 km na południe, na obrzeżach Krakowa.Lotnisko Chopina w Warszawie znajduje się 175 km dalej na północ.