Wypożyczalnia samochodów Kingston Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kingston Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kingston Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kingston Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kingston Lotnisko

Wynajem samochodu Kingston Lotnisko
Wynajem aut Kingston Lotnisko

Kingston Norman Manley International Airport (KIN) – nazwa pochodzi od polityka Norman Manley – położony 15 km na południe od centrum miasta Kingston, szczególnie na półwyspie po przeciwnej stronie Kingston Harbour. To jest zajęty port lotniczy, który służy około 1,7 mln pasażerów rocznie.

Bezpośrednie loty do kilku międzynarodowych połączeń z lotniska w Kingston – głównie w Ameryce i Europie. Wiele linii lotniczych działających tutaj, w tym British Airways, Air Jamajka, American Airlines, Caribbean Airlines i Cayman Airways.

Lotnisko zostało otwarte w 1968 roku – i to przez wiele lat był znany jako Palisadoes. Obecnie głównym rozwój nowego terminalu w czasie, a praca ta jest oddana do użytku w 2022 roku.

Istnieje trzydzieści urzędnicy restauracje, kawiarnie, kioski, bary i sklepy na lotnisku – tak obiekty są bardzo dobre tutaj dla podróżnych. Jest również bezprzewodowy dostęp do internetu na lotnisku i sale konferencyjne. Jednakże, nie ma hoteli w Kingston lotniska, ale można znaleźć duży wybór miejsc na pobyt we wszystkich przedziałach cenowych i wokół miasta.

Aby dostać się z lotniska do rzeczywistej Kingston, można dojechać autobusem lub taksówką. Jeśli chcesz wynająć samochód w Kingston, można zwrócić się do jednego z wypożyczalnie samochodów są reprezentowane w terminalu na lotnisku. Jest to częściowo firm wynajem samochodów Avis, Budget, Hertz i biura Wyspa wynajem samochodów.