Wypożyczalnia samochodów Kingston

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kingston

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kingston. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kingston. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kingston

Wynajem samochodu Kingston
Wynajem aut Kingston

Kingston jest stolicą i największym z Jamajki, który jest jednym z zachodnich wysp indyjskich w Morzu Karaibskim.Miasto położone jest na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy i ma około 600.000 mieszkańców (2010). Kingston posiada duży i ważny port, Port Royal, i długą mieliźnie (Palisadoes) łączący port i międzynarodowe lotnisko. Kingston jest również głównym centrum Jamajki edukacji, a w 1948 roku University of West Indies założył tutaj.

Nazwa miasta pierwotnie Port Royal, port, który jest nadal tzw. Po wielkim trzęsieniu ziemi, miasto zostało założone ponownie w 1693 przez angielskich kolonistów – i wtedy otrzymał swoją obecną nazwę. Także później miasto zostało dotknięte trzęsieniem ziemi, w tym w 1907 roku, kiedy ponad 1000 osób zostało zabitych. W 1872 roku administracja miasta seat urzędnik brytyjskiego panowania kolonialnego i zachowany stan kapitału, gdy Jamajka uzyskała niepodległość w 1962 roku.

Kingston jest podzielona na starą i nową dzielnicę – Old and New Kingston Kingston. Wiele atrakcji miasta najbardziej popularnych znajdują się w Nowym Kingston, zwłaszcza wzdłuż ulicy Nadziei. Jamajka jest reggae ojczyzna i Kingston najczęściej odwiedzaną atrakcją, Bob Marley Museum, mieszczącego się na ulicy Nadziei. W pobliżu można również odwiedzić nadziei ogrodów botanicznych.

Inne atrakcje to Devon House – który jest również w otoczeniu pięknego parku, Galeria Narodowa Jamajka – i wapno plaże Cay i Hellshire.

Klimat w Kingston jest tourist przyjazny, z dużą ilością ciepła i słońca. Mountains Blue Mountains nadaje miastu dogodną osłonę przed deszczem i burz tropikalnych.

Miasto posiada dwa porty lotnicze, Kingston Norman Manley International Airport, położony 15 km na południe od miasta, a mniejsze lotnisko krajowe Tinson Airport Pen.