Wypożyczalnia samochodów Klagenfurt

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Klagenfurt

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Klagenfurt. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Klagenfurt. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Klagenfurt

Wynajem samochodu Klagenfurt
Wynajem aut Klagenfurt

Klagenfurt (od 2007 Klagenfurt am Wörthersee) jest stolicą austriackiej Karyntii, i ma prawie 100.000 mieszkańców (2011). Na południe od miasta znajduje góry Karawanken, która stanowi granicę z Słowenia.Zachód od miasta znajduje się Jezioro Wörth.

Klagenfurt jest zarówno ważnym miastem przemysłowym i węzłem komunikacyjnym. Poza tym, miasto znane jest z licznych targach.

Klagenfurt został założony w późnych latach 1100-tych i stał się stolicą Karyntii w 1518. W 1544 miasto zostało całkowicie zniszczone przez pożar. Po przebudowie Klagenfurt najważniejszą fortecę w Austrii. Po 1 World War Jugosławia żąda od miasta, ale referendum w 1920 zapewnił, że pozostał austriacki Klagenfurt.

Klagenfurt otrzyma duży napływ turystów każdego roku – a miasto ma również wiele atrakcji, aby pokazać, w tym wiele ciekawych muzeów. Jedną z najważniejszych jest muzeum historyczne „Kärntner Landes Museum”, który jest jednym z największych muzeów w Austria.Poza tym kilka muzeów sztuki w mieście. Najbardziej znany jest „Die Stadt Galerie Klagenfurt” – wystawa klasyka modernizmu i „Das Museum Modern Art Karyntii” – wystawa sztuki współczesnej.

Istnieje również wiele malowniczych kościołów w mieście, w którym od 1581 Klagenfurter Dom jest największa. To działa również w katedrze diecezji Gurk. Również piękny kościół „Heiligengeistkirche” jest popularne – i dawny średniowieczny klasztor „Viktring Pin”.

Jednym z najważniejszych niereligijnych budynków w mieście są „Landhaus Klagenfurt”, wymienione na końcu 1500. Części budynku przeznaczone dziś przez Parlament w Karyntii.

Inaczej, wszystkie stare centrum Klagenfurtu atrakcja sama w sobie. Także w obszarach, w całym mieście jest wiele miejsc – w tym dwadzieścia stary zamek i wiele pięknych parków, istnieją również piękne plaże i wypożyczalnie łodzi oferty.

Najbliższe lotnisko jest Klagenfurt Airport, który znajduje się 3 km na północny wschód od centrum miasta.