Wypożyczalnia samochodów Koszalin

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Koszalin

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Koszalin. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Koszalin. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Koszalin

Wynajem samochodu Koszalin
Wynajem aut Koszalin

Koszalin jest największym miastem Pomorza Środkowego i znajduje się w północno-zachodniej Polsce 12 km na południe od Bałtyku.To liczy 107.146 (2009) mieszkańców. Miasta w pobliżu Kamień Pomorski, Mielno i Kołobrzeg.

Pierwsze historyczne źródła, które wymienia miasta Wielkopolska Kronika 1108. Jeden z najstarszych budynków jest St Maria kościół z 1300 roku. Pozostałości średniowiecznych murów miasta jest zachowana.

Koszalin jest otoczony przez piękne lasy i rezerwaty, w tym rezerwat ptaków w Parnowo (5 km na zachód) i Lubiatowskie jezioro (5 km na południe). Najwyższy punkt w Koszalinie jest Chełmska który ma wieżę na górze, gdzie można cieszyć się widokiem. Bliskość Bałtyku jest ważne, i to część morza znana jest z pięknych wydm, klifów i szerokimi piaszczystymi plażami.

4-sze Marca 1945 Koszalin został zajęty przez ZSRR po 2-gi World War. Według umowy poczdamskiej było miasto, które wcześniej były pod Niemcy umieścić pod polską administracją i przemianowany Koszalinie.Większość ludności niemieckiej uciekli lub zostali wydaleni.

Najbliższe główne lotnisko Szczecin-Goleniów Solidarnosc Airport, 119 km od centrum Koszalina.Innym ważnym lotnisko Gdańsk Lech Wałęsa Airport (GDN / EPGD), jest 196 mil na wschód od Koszalina.