Wypożyczalnia samochodów Kraków Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kraków Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kraków Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kraków Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kraków Lotnisko

Wynajem samochodu Kraków Lotnisko
Wynajem aut Kraków Lotnisko

Jan Paweł II z lotniska Kraków-Balice (KRK) to międzynarodowy port lotniczy obsługujący Krakowa w Polsce.Znajduje się w miejscowości Balice, 11 km na zachód od centrum Krakowa – i nazywa się po polskiej urodzonej papieża Jana Pawła II, który mieszkał przez wiele lat w Krakowie.

Kraków Airport dawniej lotnisko wojskowe, ale w 1964 roku przyjęła również jako lotnisko cywilne. Około 3 mln pasażerów przechodzą tu każdego roku, dzięki czemu z lotniska do sekundy w Polsce najbardziej ruchliwych.

Istnieją dwa terminale pasażerskie na lotnisku: Terminal 1 obsługuje ruch międzynarodowy, podczas gdy krajowy jest obsługiwane przez Terminal 2 Jest bezpłatny autobus zarówno między dwoma terminalami i pomiędzy terminalami i dworca kolejowego.

Możliwości transportu między lotniskiem a centrum Krakowa są dobre. Można wybrać między pociągiem, autobusem lub taksówką. Jeśli chcesz wynająć samochód w Krakowie, kilka międzynarodowych agencji wynajmu reprezentowane na lotnisku – w tym Avis, Budget, Europcar, Hertz, National i Sixt.

Istnieje wiele obiektów publicznych w Kraków Airport – w tym sale konferencyjne, VIP service, bezprzewodowy internet, bankomaty, poczta – i dobry wybór sklepów, restauracji i barów. Lotnisko jest również przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Najbliższe hotele są Neohotel Airport, położony kilka kilometrów od lotniska.