Wypożyczalnia samochodów Kutná Hora

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kutná Hora

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kutná Hora. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kutná Hora. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kutná Hora

Wynajem samochodu Kutná Hora
Wynajem aut Kutná Hora

Kutna Hora (niem. Berg Header) jest miastem położonym w Czechach Elbe River w sentralbøhmiske regionu w środku kraju.Znajduje się około 70 km na wschód od Praga.

Od 1995 roku, centrum zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Start do 21 064 (2009) mieszkańców, w mieście.

Miasto ma swoje korzenie daleko w historii, zarówno w górę i niszczyły. Już w 1142 złożył sistersienserordenen klasztor tam. Kutná Hora był od 1200 – do 1700 sølvgruveby ważny, i powstały w wyniku przemysłu w dziedzinie. Przez pewien czas był jednym z najbogatszych miast w Europie. Dzisiaj jest muzeum górnictwa w mieście. Ze względu na bliskość Pragi, jest zwyczajem, aby przejść na dzień wycieczki do Kutna Hora, ale istnieje kilka wielkich hoteli i restauracji w małym miasteczku.

Miasto położone jest na wzgórzu, z dużą ilością rudy srebra w ziemi. W przeciwieństwie do innych miast górniczych, miasto zostało ustanowione na górze rudy, więc wszystko gruvenedgangene położony w środku miasta. W średniowieczu miasto kilkakrotnie próbowała prześcignąć Pragę zarówno chwały, bogactwa i władzy. Miasto miało kilka niepowodzeń z podbojów i pożary w 1770 spalonych częściach dużych.

Włoski sąd z końca 1200s jest najstarszym budynkiem. To działa zarówno jako sala bankietowa / sądu, rezydencji królewskiej i monety odlewni. Kolejny piękny budynek jest Santa Barbarakatedralen od 1300 roku jest dobrym przykładem architektury høygotisk. Crusaders przyniósł ziemi z Jerozolimy, a to sprawiło, że miasto preferowany cmentarz, dlatego że ma świętą ziemię.

Najbliższe lotnisko jest Pardibice port lotniczy położony 47 km od centrum miasta.Václav Havel w Pradze Lotnisko Położony 97 km od centrum miasta.