Wypożyczalnia samochodów Leicester

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Leicester

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Leicester. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Leicester. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Leicester

Wynajem samochodu Leicester
Wynajem aut Leicester

Leicester jest położony w centralnej Anglii Rzeka Soar i należy hrabstwa Leicestershire.Miasto liczy około 300.000 mieszkańców – natomiast obszar metropolitalny z przedmieść mają zamieszkuje prawie 770 tysięcy (2010).

Leicester jest jednym z najstarszych miast w Anglii, zostało założone jako rzymski obóz w około 50 E.kr Główną atrakcją turystyczną miasta Jewry Wall Museum – gdzie takie można zobaczyć ruiny Jewry Wall – który w swoim czasie był Roman łaźnia publiczna.

Miasto jest również znany z dwóch uniwersytetów i klubu piłkarskiego Leicester City – którzy grają swoje mecze na stadionie Króla Gridiron Power.

Pozostałe atrakcje to m.in. Leicester Leicester Castle, Katedra z 1922 roku, Kościół Najświętszej Marii Panny de Castro i Narodowe Centrum Space – jedna z największych atrakcji turystycznych w Wielkiej Brytanii. Tutaj można obejrzeć eksponaty statku kosmicznego i dowiedzieć się więcej o eksploracji kosmosu i astronomii. Istnieje również planetarium i spektakl teatralny.

Także „New Walk Museum and Art Gallery”, wizyta. Muzeum jest częściowo Wystawa z dwóch szkieletów dinozaurów i obiektów ceramicznych wykonanych przez Picassa.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest East Midlands Airport, położony 30 km na północny zachód od Leicester. Innym rozwiązaniem jest Birmingham Airport, położony 60 km na południowy zachód od Leicester.