Wypożyczalnia samochodów Leknes

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Leknes

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Leknes. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Leknes. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Leknes

Wynajem samochodu Leknes
Wynajem aut Leknes

Leknes jest centrum miasta i administracyjnych gminy w Nordland Vestvagoy. Miasto stało się miastem w 2002 roku, i jest jednym z dwóch miast na Lofotach z Svolvaer.Leknes ma 2750 mieszkańców (2012).

Na Lofotach hali rozmieszczone cały rok koncerty z artystami zarówno norweskich i zagranicznych. Doroczne imprezy w Leknes Messa latem Lofoten Lofoten i Country Festival Høstvekka upadku. Na Fygle, tuż Leknes, wiejskie muzeum muzeum Vestvågøy.

Leknes służy jako centrum handlowe dla zachodniego Lofotach. Tutaj Lofotsenteret jest jednym z największych centrów handlowych w północnej Norwegii. Lofotprodukt AS produkcji żywności ryb jest core business. Leknes jest również ważnym portem cruise.

Leknes otoczony jest przepięknym cudów natury Lofoten jest znana na całym świecie. Lofoten oferuje w tym znakomite połowów i atrakcji przyrody, obserwowanie wielorybów i malownicze wioski rybackie. Jeśli pobyt w jednym z wielu domków scharakteryzować Lofoten muszą podróżować z Leknes.

Leknes Airport jest jednym z najruchliwszych portów lotniczych w kraju STOL-lotem do Bodø, Rost i Svolvær.Harstad / Narvik Airport Evenes usytuowany około 70 km dalej na północ.