Wypożyczalnia samochodów Liège

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Liège

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Liège. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Liège. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Liège

Wynajem samochodu Liège Wynajem aut Liège

Miasto Liege na wschodzie Belgii, i jest administracyjną stolicą województwa, która ma nazwę Liège.Miasto znajduje się w francuskojęzycznej regionu Walonii na rzekę Mozę i ma około 200.000 mieszkańców (2010). Z Liège jest w niewielkiej odległości zarówno Holandia i Niemcy.

Liège jest największym i najważniejszym miastem w regionie, a także centrum gospodarczym i kulturalnym. Ponadto, Liège ważnym węzłem ruchu z dojazdem do większych miast, zarówno w Belgii, jak i na zewnątrz.

Liège ma uniwersytet, założony w 1817, teatr, opera, muzea. Cityscape charakteryzuje architekturę zarówno starych jak i nowych, i niektóre najbardziej popularne zabytki znajdują St Pauls z 1200s, St Denis Kościoła od 900s i elegancki ratusza z 1714 roku.

Wizyta w muzeum sztuki, jednym z przykładów zobaczyć prace Picassa, Gauguina, Moneta i Chagalla. Inne atrakcje w Liege, które jest warte odwiedzenia jest Muzeum Nauki i Muzeum Historii Naturalnej.

Liège jest również znany ze swojego nocnego życia, jego doskonałe możliwości handlowych, jak również ich festiwali rocznych.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Brussels Airport – Zaventem, położony 98 km na północny zachód z Liege.Również Brussels – Charleroi mogą być istotne.To lotnisko, który jest używany głównie przez tanich przewoźników, jest 93 km na południowy zachód od Liege.