Wypożyczalnia samochodów Lillehammer

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Lillehammer

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Lillehammer. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Lillehammer. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Lillehammer

Wynajem samochodu Lillehammer
Wynajem aut Lillehammer

Lillehammer jest miastem i na południe gmina Gudbrandsdalen w Oppland północnym krańcu jeziora. Miasto ma 20.857 mieszkańców, Lillehammer (2012). Lillehammer jest również nazywana „dølabyen”.

Lillehammer ma wiele do zaoferowania swoim gościom. Rd jest centrum handlowe z 125 sklepami znanych jako najdłuższa ulica miasta, z dwupiętrowym drewnianym domu zbudowanym w latach 1800-tych. Centrum handlowe Strand położony jest bezpośrednio nad jeziorem i E6 w Lillehammer.

Maihaugen jest największym muzeum w Norwegii poza Oslo.Tutaj jest skansen z ponad 200 budynków, wystaw i restauracji. Maihaugen jest otwarty przez cały rok i oferuje doświadczeń dla osób w każdym wieku. Tutaj możesz rzucić okiem Gudbrandsdalens starożytnej kultury i tradycji.

Z powodu wszystkich gospodarstw rodzinnych Lillehammer to raj dla dzieci. Lilleputthammer Lillehammer to miniaturowy, 15 km poza miasto. Jest również Hunderfossen która jest jedną z największych atrakcji turystycznych w Norwegii z ponad 250.000 turystów każdego lata. Park Norweski Troll, gdzie magia i motyw przygoda jest pełne wspaniałych przeżyć.

W 1994 Lillehammer było gospodarzem Olimpiady i wiele roślin są popularne w zimie. Jednym z nich jest Hafjell Resort jest jednym z najlepszych ośrodków z 13 wyciągów. Góry Nordseter i Sjusjøen oferuje mnóstwo zajęć dla wypoczynku i rekreacji

Miasto jest północna pętla z „Skibladner”.

Oslo Airport położony jest 145 km na południe.