Wypożyczalnia samochodów Lodz Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Lodz Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Lodz Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Lodz Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Lodz Lotnisko

Wynajem samochodu Lodz Lotnisko
Wynajem aut Lodz Lotnisko

Lodz Airport – lub Lodz Wladyslaw Reymont Airport (LCJ) – jest lotniskiem regionalnym znajduje się 6 km na południowy zachód od centrum Łodzi. Lotnisko zostało otwarte w 1925 roku i był jednym z najbardziej ważne w Polsce do końca 1950 roku. W ostatnich latach dokonał wszelkich starań, aby ożywić na lotnisko, szczególnie dla tanich przewoźników. Lotnisko obsługuje około. 400.000 pasażerów rocznie.

Lodz Airport posiada dwa terminale: Terminal I, który jest terminal krajowy (odnowiony w 1997), a Terminal II, który jest międzynarodowym, wybudowany w 2005 roku. Trzeci terminal jest w fazie rozwoju.

Linie lotnicze mają bezpośrednie loty z łódzkiego lotniska w Jet Air ( Kopenhaga, Wiedeń ), Ryanair ( Dublin, Edynburg, Liverpool, Londyn, Nottingham, Shannon, Sztokholm, Oslo-Rygge) i Sun d’Or ( Tel Aviv ).

Odległość od lotniska do miasta Łodzi jest krótka, można wybrać między transportem, autobusem lub taksówką. Istnieje kilka międzynarodowych agencji wynajmu samochodów reprezentowanych na lotnisku, jeśli chcesz wynająć samochód w Łodzi. Jeden stwierdzi takie Avis, Budget, Europcar, National i Sixt ich oddziały tutaj.

Publiczne zakłady są skromne łódzkiego lotniska, ale jest restauracja, kawiarnia, sklep bezcłowy i biuro turystyczne w budynku terminalu.

Nie ma hoteli na lotnisko, ale wybór jest dobry w okolicach Łodzi.