Wypożyczalnia samochodów Heathrow Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Heathrow Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Heathrow Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Heathrow Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Heathrow Lotnisko

Wynajem samochodu Heathrow Lotnisko
Wynajem aut Heathrow Lotnisko

Heathrow Airport (LHR) to główne lotnisko w Londynie, i 4. najbardziej ruchliwych na świecie (2010). Lotnisko znajduje się w dzielnicy Hillingdon – 24 km na zachód od Londyn centrum miasta.

Lotnisko obsługuje 65,8 milionów pasażerów rocznie. 2010 i ca. 100 linie lotnicze mają bezpośrednie loty z tutaj do prawie 170 miejsc w Norwegii i za granicą. Heathrow Airport jest hubem dla British Airways, BMI oraz Virgin Atlantic.

Lotnisko zostało założone w 1930 roku, a obecnie ma pięć terminali. To wielkie zakupy na lotnisku Heathrow w sklepach (w tym sklepach wolnocłowych) i wszystkie terminale mają dobry wybór restauracji, kawiarni i barów. Inne udogodnienia obejmują Bankomaty, kantor wymiany walut, apteka (dla zacisku 1), SPA / Masaż (Terminal 5), saloników VIP, modlitwy, kaplica i Galeria Sztuki (Terminal 5). Lotnisko jest dobrze przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Aby dostać się do centrum Londynu mogą ekspresowe pociągi, metro (Piccadilly Line), autobusem, taksówką lub wynajem samochodu. Na lotnisku biura do ośmiu firm wynajmu samochodów – w tym do sławy graczy takich jak Avis, Hertz, Europcar i budżet.

Istnieje także kilka hoteli na lotnisku – w tym Sofitel Londyn Heathrow (na zacisku 5) i Hilton Londyn Heathrow Airport Hotel (na zacisku 4).