Wypożyczalnia samochodów Lublin

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Lublin

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Lublin. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Lublin. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Lublin

Wynajem samochodu Lublin
Wynajem aut Lublin

Lublin jest o. 160 km na południe od stolicy Polski, Warszawie, i ma około 350.000 mieszkańców (2008).Miasto jest także ośrodkiem handlu i edukacji, a także słynny Marie Curie jest tutaj.

Lublinie po raz pierwszy wspomniano w 1200s – i miał swoją rozkwit w 1500, ze względu na jego strategiczne położenie między Krakowie (dawna stolica Polski) i Wilnie (stolica Litwy ).Miała wtedy wielokulturowy charakter i było ważnym ośrodkiem zarówno dla judaizmu i chrześcijaństwa ruchu reformacyjnego. Zgodnie z 2 II wojna światowa była jednym z najgorszych nazistowskich obozów koncentracyjnych – Majdanek – zbudowane tuż przy mieście. Podczas wojny, żydowska ludność Lublina zmniejszony z ponad 42.000 do około 4.500 – niewyobrażalną tragedię.

Wiele lubelskich zabytków vikstigste są w odległości spaceru od siebie, w centrum miasta. Obejmuje to stary Lublin Castle Medieval (odnowiony w 1800 roku) i Kaplica Świętej Trójcy z 1300 roku. W kaplicy znajduje się wyjątkowy bizantyjskie malowidła ścienne z początku 1400, a niektóre nowsze kompozycje. Niedaleko miasta Rynku Starego Miasta, gdzie odkryli fundamenty starego 1300-wiecznego kościoła (kościół św Michała). Istnieje również wiele interesujących kościołów w Lublinie.

Zabytkowe centrum jest inaczej więcej starych bram miejskich zachowanych i cudownie – i służyć jako symbol Lublina.

Wśród miejskich wielu muzeów i zabytków są bardziej powiązane z 2-cie World War. Dotyczy to przede wszystkim na Majdanku, który dokumentuje zbrodnie obozów koncentracyjnych – ale także Gestapo Museum (znane również jako Muzeum Męczennika).

Lublin jest wyznaczony jako Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku, a wcześniej, marketing z wielu planowanych imprez zostawić swój ślad na panoramę miasta.

Lublin to także miasto handlowe, w którym jeden z zabytkowym centrum miasta znajdą wiele małych specjalistycznych sklepów z pamiątkami i lokalne specjały. Dodatkowo można wspomnieć, że w obrzeżach miasta jest kilka dużych centrów handlowych.

Lublin położony jest pomiędzy dwóch międzynarodowych lotnisk: Warszawa Airport chodzi. 160 km na północny zachód od miasta, a Rzeszow Airport jest podobny południe odległość od Lublina.