Wypożyczalnia samochodów Lucerna

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Lucerna

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Lucerna. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Lucerna. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Lucerna

Wynajem samochodu Lucerna
Wynajem aut Lucerna

Lucerna jest francuska nazwa miasta, która jest chyba lepiej znana jego niemieckiej nazwy – Lucerna. Miasto położone jest w północnej Szwajcaria, i jest stolicą kantonu Lucerna.Miasto położone jest w miejscu gdzie rzeka wpada do Reuss Vierwaldstätter Lake.Miasto Lucerna / Luzern ma około 60.000 innbbyggere (2010), ale szacuje się, cały obszar miasta z wzrostem populacji do około 200.000.

Lucerna / Luzern jest ważnym węzłem kolejowym i napływ turystów jest znacząca.

Jego historia sięga 700 roku ne, kiedy to został założony klasztor benedyktynów tutaj, i na całym średniowieczu, miasto rozwijało się wokół klasztoru – i stał się ważnym ośrodkiem handlowym.

Wśród atrakcji w Lucernie, znajdziemy największe i najbardziej nowoczesne muzeum transportu. Zawiera również planetarium i „Kosmorama”. Inaczej Kaplica wymienione. Pierwotnie był to zadaszony drewniany most, który został zbudowany w 1333 w poprzek rzeki Reuss. Wewnątrz konstrukcji nośnej można zobaczyć wiele obrazów z roku 1600, które portretował miasta i jego historii. To było jednak głównym kulturalnym katastrofa, gdy most spłonął w 1993 roku. Kopia została później zbudowana, więc można ponownie poczuć tego wyjątkowego budynku.

Innego typu atrakcją jest ogrody „Eiger”. Jest on zbudowany wokół gigantycznego osadzania z epoki lodowcowej, a obiekt zawiera również muzeum. W ścianie skalnej w tego imponującego obiektu, można zobaczyć tak zwany „Pomnik Lwa” – pomnik poległych szwajcarskich Straży Aver wyrzeźbione z dużego bloku piaskowca. Model pomnika został zaprojektowany przez słynnego duńskiego rzeźbiarza Bertela Thorvaldsena.

A jeśli potrzeba anteny podczas tournee w Lucernie / Luzern, można wziąć tkanki z przedmieść ścieżki Kriens na szczycie góry Pilatuskulm, położony na wysokości 2070 m

Najbliższe lotnisko jest Zurych-Kloten Airport, położony około 68 km na północ od centrum Lucerny.