Wypożyczalnia samochodów Madeira

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Madeira

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Madeira. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Madeira. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Madeira

Wynajem samochodu Madeira
Wynajem aut Madeira

Madera jest portugalski archipelag na Oceanie Atlantyckim, położone około 600 km na zachód od wybrzeży Maroka.

Madera ma około 250.000 mieszkańców (2010). Większość mieszka na Maderze, ale jest też kilka osób (około 4500) w sprawie drugiej największej wyspy – Porto Santo.

Jest zachowana mapę Madery z 1300 roku, ale wtedy archipelag „zapomniany”, dopóki nie został ponownie odkryty przez Portugalczyków w 1418. Od tego czasu była częścią Madeira z Portugalii – z wyjątkiem okresu, w trakcie wojen napoleońskich z początku 1800 roku, gdy archipelag został zajęty przez Brytyjczyków.

„Kapitał” w Funchal znajduje się na południowym wybrzeżu głównej wyspy, i ma około 112.000 mieszkańców. Pozostałe miasta są stosunkowo małe. Funchal jest centrum turystyki Madery – co dziś jest na archipelagu głównym źródłem dochodu. Nacisk turystyczny rozpoczął się w drugiej połowie 1800 roku, a następnie z klas wyższych w Europie (zwłaszcza UK) był głównym celem. Po 2 Świat – głównie po lotniska poza Funchal otwartego w 1964 – jest Madeira ewoluował dalej jak popularnym miejscem także dla „zwykłych” turystów.

W 1400 – i 1500 były zainwestowało w handlu cukrem, która utorowała drogę do znacznej poprawy na Maderze. W tym okresie wybudowano kilka dużych budynków, w tym Se Cathedral w Funchal. W 1600, przejął nacisk na część produkcji wina do uprawy cukru – i to było w końcu rozwinął swój własny tradycji wina na Maderze. Określenie „Madeira” powstała w 1700 roku i nadal jest jednym z najbardziej archipelag skojarzony.

Główna wyspa Madera jest zdominowany przez góry, a wiele na wyspie jest ponad 500 m Najwyższym szczytem jest Pico Ruivo, który szczyty na 1861 metrów nad poziomem morza. Między górami znajduje się kilka pięknych dolin i wąwozów. Wybrzeże jest zdominowany przez strome klify, a najwyższa – Cabo Girao, na zachód od Funchal – pogrąża 580 metrów prosto do morza.

Krajobraz na drugiej wyspie największego – Porto Santo – jest coś innego. Jest to najwyższy punkt 520 metrów, a wybrzeże jest o 9 km od piaszczystej plaży.

Madeira International Airport – Funchal Airport – znajduje się w Santa Cruz, 12 km na północny wschód od Funchal.