Wypożyczalnia samochodów Manaus

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Manaus

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Manaus. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Manaus. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Manaus

Wynajem samochodu Manaus
Wynajem aut Manaus

Manaus to miasto położone w północnej Brazylii i stolicy stanu Amazonas.Znajduje się na Rio Negro nie jest daleko od ujścia Amazonki. Miasto liczy 1.861.838 (2012) mieszkańców.

Miasto zostało założone w 1669 roku podniesiony do miasta w 1832 roku z nazwą Manaus, które oznacza „matkę bogów”. To było centrum boomu gumy w końcu 1800 roku, a także w okresie również do budowy opery. Teraz guma straciła swoje znaczenie, ale inne branże, takie jak komórkowych fabryk pochodzą od Manaus jest bezpłatna strefa ekonomiczna.

Ze względu na położenie w Manaus Amazon Rainforest przyciąga dużą liczbę turystów każdego roku, którzy przyjeżdżają do przeżyć wspaniałą florą i fauną. Wiele wycieczek rzeki do lasu deszczowego rozpocznie się od miasta. Popularne wycieczki jest wizyta w miejscu, gdzie czarne wody rzeki Negro spotkać brązowy wodach rzeki Solimões bez ingerencji.

Manaus ma również wiele dużych parków z naturalnego lasu. Największy miejski las na świecie, gdzie University of Amazonas w Manaus, która została założona w 1909 roku.

18 km od centrum miasta jest Ponta Negra Plaża jest również popularnym miejscem nocnych. Wśród atrakcji są cieplarniany storczyków, zoo, i dobrze zachowany las.

Miasto ma bogate życie kulturalne. Każdego roku w październiku odbywają Boi Manaus Festiwal jest wielkim świętem Północnej brazylijskiej kultury.

Brigadeiro Eduardo Gomes Manaus International Airport znajduje się 14 km na północ od centrum miasta.