Wypożyczalnia samochodów Manchester Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Manchester Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Manchester Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Manchester Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Manchester Lotnisko

Wynajem samochodu Manchester Lotnisko
Wynajem aut Manchester Lotnisko

Manchester Airport (MAN) znajduje się 17 km na południowy-zachód od centrum Manchesteru, i jest w Wielkiej Brytanii najbardziej ruchliwych lotnisko międzynarodowe spoza regionu Londyn.Lotnisko obsługuje około 18 mln pasażerów rocznie (2010).

Od lotniska w Manchesterze są zarówno czarter i regularne loty do 180 miejsc w kraju i za granicą, linie lotnicze Flybe, Ryanair, EasyJet, Monarch Airlines i Thomas Cook oparte są tutaj.

Lotnisko powstało w 1954 roku i obecnie posiada trzy terminale. Wszystkie zaciski mają dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu, wiele sklepów (w tym VAT-free), restauracje / kawiarnie / bary, bankomaty i kantor wymiany walut. Jest też salon fryzjerski na lotnisku, a także krótko-i długoterminowych. Niedaleko lotniska, kilka hoteli i Radisson Blu Hotel jest podłączony do wszystkich terminali przez pieszych „Skylink”.

Od lotniska w Manchesterze można dojechać pociągiem, autobusem lub taksówką do centrum miasta.Stacja kolejowa znajduje się pomiędzy zaciskami 1 i 2 Jeśli chcesz jechać w Manchesterze, można uzyskać jego wypożyczenie samochodu po przyjeździe na lotnisko. Firmy Wynajem samochodów Avis, Hertz, Krajowy, Sixt, Budget i Enterprice mają tu swoje biura.