Wypożyczalnia samochodów Minsk

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Minsk

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Minsk. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Minsk. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Minsk

Wynajem samochodu Minsk
Wynajem aut Minsk

Mińsk jest stolicą niezależnej Republiki Białorusi. Miasto ma omlag1, 9 milionów (2012) i znajduje się na grzbiecie w centralnej części kraju. Svislatj rzeka płynie przez miasto. Mińsk raz pierwszy wspomniano w dokumentach historycznych w 1067. Miasto było w zmianie sterowania, aż stała się stolicą sowieckiej Białorusi w 1919 roku.

Mińsk, w kraju ośrodek przemysłowy i kulturalny (i brama), została niemal zniszczona w czasie 2 World War. Odmłodzona miasto charakteryzuje sowieckiej architektury 1950 – i 1960 roku. Wokół centrum jest połączony system parków, wzdłuż rzeki, ta część miasta bukoliczny letni nastrój. Mieszkalnych i przemysłowych są organizowane w kółko wokół centrum. Przemysł obejmuje samochodowy, ciągnik i przetwórstwa spożywczego.

Mińsk ma wiele atrakcji do zaoferowania – w tym opery i teatry. Istnieje również kilka interesujących kościołów i budynków użyteczności publicznej w mieście, i dobry wybór muzeów. Najważniejsze z nich to Narodowe Muzeum Historii i Kultury. Masz bardzo dobry przegląd najważniejszych wydarzeń w mieście i jego historii. Narodowe Muzeum Sztuki (z artefaktów od 1600 do dnia dzisiejszego) oraz Muzeum Wojny również warto odwiedzić.

Główna ulica w Mińsku, zwany „Praspekt Skaryny” i jest żywy promenada z wielu sklepów. W przeciwnym razie, należy udać się do wyremontowanych pomieszczeń na wschód od rzeki Svislatj, co jest dzisiaj, z około 1600-wiecznej architektury. Jest to również dobry wybór przytulnych kawiarni, barów, restauracji i sklepów z pamiątkami.

Miasta lotniska – Minsk International Airport – położony 42 mil na wschód od centrum miasta.