Wypożyczalnia samochodów Molde

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Molde

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Molde. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Molde. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Molde

Wynajem samochodu Molde
Wynajem aut Molde

Molde to miasto i gmina w Romsdal Møre og Romsdal powiatu, z 25 849 (2012) mieszkańców.Miasto leży po północnej stronie Fannefjord i fiordu Molde, a centrum jest na zachód od wylotu Molde rzeki.

Miasto jest głównym miastem przemysłowym w Møre og Romsdal. Ma także znaczący żywności i przemysłu maszynowego. Molde jest znany z drużyny piłkarskiej, Molde FK.

Molde został rozpoznany jako atrakcji turystycznej w 1800 roku, i to było, kiedy był nazywany „miasto róż” ze względu na jego wspaniałych parków i ogrodów różanych. Jednym z bardziej znanych gości był cesarz niemiecki Wilhelm 2 którzy na wakacjach w norweskich fiordów co roku od końca 1800 roku, aż do pierwszej wojny światowej. Wyjazdy zawsze były wypełnione z pobytu w Molde.

Molde jest znany kopiec punktu widzenia, położony 400 metrów nad poziomem morza, można się wspiąć na piechotę na szlak, który biegnie od centrum miasta. Inne atrakcje to m.in. Ratusz i posąg Rose Maiden, Katedra, Aker Stadium i Romsdal Museum. Molde jest także dobrą bazą wypadową do odwiedzenia popularnych miejsc Trolli i Ścianę Trolli. Dzikie i piękne osiem kilometrów długości Atlantic Road snoer między wyspami na morzu nie jest daleko od Molde. Z miasta z widokiem na Molde Panorama z jego 222 szczytów. Hurtigruten port Molde.

Każdego roku w lipcu odbyło się Molde Jazz Festival. Jest to jeden z najważniejszych festiwali jazzowych, a odwiedziło legend, takich jak Miles Davis i Bill Evans.

Molde Lotnisko Årø, położony 5 km na wschód od centrum miasta.