Wypożyczalnia samochodów Monachium

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Monachium

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Monachium. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Monachium. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Monachium

Wynajem samochodu Monachium

Wynajem aut Monachium

Monachium jest stolicą południowego stanu niemieckiej Bawarii oraz jeden z Niemiec najbardziej wpływowych miast.Znajduje się na rzeki Isar, i ma około 1,3 mln mieszkańców (2010). Monachium jest ważnym samferdelsknutepunkt – a także posiada zróżnicowaną branżę. Tradycyjnie, miasto jest znane z produkcji piwa i jego życia kulturalnego. Turystyka jest dziś ważnym przemysłem.

Monachium została oficjalnie założona w 1158, ale już kilka wieków zamieszkana przez mnichów z klasztoru w Tegernsee. W średniowieczu pozycji ufortyfikowanej Monachium jako centrum handlu, w szczególności w odniesieniu do sprzedaży sztuki i rzemiosła produktów.

Wiele zabytków Monachium są skoncentrowane wokół placu Marienplatz. Oto przykład Neues Rathaus (Nowy Ratusz) – zbudowany w latach 1800 w stylu gotyckim Revival i Mariensäule kolumny. W pobliżu znajduje się Altes Rathaus (Stary Ratusz) od średniowiecza, z jego pięknych wież. W budynku obecnie mieści się muzeum zabawek.

Inne zabytki to dawny pałac królewski Alter Hof, gdzie najstarsze części pochodzą z 1200s. Również duży Frauenkirche od 1271 także wymienione. Kościół został przedłużony w końcu 1400 z dwoma 99-metrowej wieży. Inaczej, te zabytkowe budynki wymienione – większość 1600 – i 1700 jest: Theatinerkirche i Jan Nepomuk Kirche – i zamków Residenz i Nymphenburg. Istnieje również wiele wspaniałych budowli z 1800 roku w Monachium – w tym Glyptothek Staatsgalerie i Propylän, wszystko znajduje się na Königsplatz.

Cultural Monachium ma oczywiście także wiele muzeów, galerii, teatrów i sal koncertowych do zaoferowania – i są też liczba dużych wydarzeń kulturalnych w mieście, w tym roczne, słynny “Oktoberfest”.

Wiele osób wie, że jedna z najlepszych drużyn piłkarskich w Niemczech wszechczasów, FC Bayern Monachium, ma swój dom. Grają swoje mecze na nowym “Allianz Arena” – gigantyczny stadion z miejscami dla 66.000 widzów.

Najbliższe lotnisko jest w Monachium Franz Josef Strauss Airport, położony 38 km na północny wschód od miasta.

Menu