Wypożyczalnia samochodów Mongstad

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Mongstad

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Mongstad. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Mongstad. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Mongstad

Wynajem samochodu Mongstad
Wynajem aut Mongstad

Mongstad jest jednym z najważniejszych terenie przemysłowym położonym w pobliżu Bergen komunalnych Lindas Austrheim i około 60 km na północ od Bergen. Mongstad jest najdalej na północ od półwyspu Lindas środku obszaru o typowej zachodniej scenerii z fiordów, gór i morza. 13 km na południowy wschód od Mongstad jest wieś ​​Lindas oraz Lindas półwysep są dobre warunki do rekreacji, wędkowania i pływania.

Jest znana z dużej rafinerii ropy naftowej została uruchomiona w 1975 roku przez Statoil. Dziś również Shell część interesów. Jest największą firmą na wywóz i jedna z firm w Norwegii który stanowi większość zadań.Mongstad jest największym portem oleju po Rotterdamie Holandia.

W Mongstad to nowo otwarty ośrodek egzaminacyjny technologia wychwytywania CO2, celem jest znalezienie rozwiązania, które sprawiają, że taniej i bardziej efektywnie.

Mongstad jest dostawa działań naftowych na Morzu Północnym i port otrzyma ropę z Morza Północnego. Norwegian Hydro to kolejny obiekt.

Odnotowano wiele dyskusji wokół rośliny w Mongstad. Kiedy rząd Stoltenberg w 2006 zatwierdził budowę elektrowni gazowej w Mongstad, to obiecał, że emisje powinny być czyszczone od pierwszego dnia. Teraz jednak, nie ma pewności, czy w ogóle oczyszczalni powstaje. Decyzja zostanie podjęta w 2016 roku.

Bergen Flesland Airport znajduje się 82 km na południe Mongstad.