Wypożyczalnia samochodów Mons

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Mons

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Mons. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Mons. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Mons

Wynajem samochodu Mons
Wynajem aut Mons

Mons to miasto i gmina w belgijskiej prowincji Hainaut. Miasto ma 92 523 mieszkańców (2011).Znajduje się w pobliżu granicy z Francja i niecałą godzinę jazdy pociągiem od Brukseli.Mieszkańców mówi po francusku.

Mons jest znany jako kulturalnej stolicy Walonii, w 2015, Mons wybrany na Europejską Stolicę Kultury. Roku obchodzony będzie zawierać z głównym wystawy Art Van Gogh Museum w BAM. Van Gogh mieszkał w Mons w ciągu roku, a jedną z atrakcji jest wizyta w domu, w którym mieszkał. Innym muzeum warto odwiedzić jest Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Mac – Musée des Arts Con-tempo deszcze, położone w starej fabryki na obrzeżach miasta. Około Mons był kiedyś ważnym obszarem dla górnictwa.

Każdego roku, odbyło się słynny średniowieczny festiwal w Mons, Ducasse de Mons lub Doudou jak się nazywa. Zaczyna pięćdziesiąt osiem dni po Wielkanocy. Mons jest znana z pięknych budynków i zabytków, jak np. Ratusz w stylu gotyckim z 1500. Stare miasto jest bardzo atrakcyjny z romantycznych uliczek skupionych wokół Plaza Mayor.

Mons to miasto, które jest gospodarzem wielu ważnych wydarzeń historycznych. To właśnie tutaj Brytyjczycy mieli swój pierwszy mecz w ramach 1 Świat 23 i 24 sierpniu 1914 roku. Musieli zrobić miejsce dla Niemców.

Najbliższe lotnisko jest Brussels South Charleroi Airport znajduje się 47 km od Mons.