Wypożyczalnia samochodów Montego Bay

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Montego Bay

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Montego Bay. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Montego Bay. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Montego Bay

Wynajem samochodu Montego Bay
Wynajem aut Montego Bay

Montego Bay to nadmorskie miasto położone w północno-zachodniej części Jamajki – mianowicie 135 km północny zachód od stolicy, Kingston – na Morzu Karaibskim.Miasto ma ca.100.000 mieszkańców (2010). Mówi się, że Kolumb odwiedził Montego Bay, kiedy popłynął do Ameryki w 1492 roku.

Montego Bay jest jednym z najważniejszych handlu Jamajki i miast portowych, a inaczej znany jako typowa miejscowość turystyczna z bezcłowego zakupy, wielkiego terminalu rejsowego i plaż.

Większość ludzi, którzy podróżują do Montego Bay czyni go z powodu korzystnego klimatu słonecznej i wspaniałymi plażami, które leżą wszystkie krzesła są typową cechą obrazu. Są też doskonałe warunki do nurkowania, snorkelingu i innych sportów wodnych tutaj. Plaże w Montego Bay są najczęściej odwiedzane na Jamajce.

By atrakcji inaczej Station Karmienie Rocklands wspomniano. Oto niektóre z najbardziej egzotycznych ptaków na świecie – wśród nich narodowy ptak Jamajki odróżniającego „bird lekarz”. Istnieje również wiele kolibry tutaj, i można uzyskać pomoc karmić ptaki. W pobliżu znajduje się także kilka kokosowy i plantacje bananów – które organizuje wycieczki dla turystów.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Montego Bay Airport (Sangster International Airport), w odległości 5 km na wschód od miasta. Jest to największe lotnisko Jamajki.