Wypożyczalnia samochodów Montreal

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Montréal

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Montréal. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Montréal. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Montréal

Wynajem samochodu Montreal
Wynajem aut Montréal

Montreal znajduje się w południowo-wschodniej Kanadzie, i jest największym miastem w prowincji Quebec.Montreal ma 1,7 mln mieszkańców (2011), podczas gdy liczba ludności obszaru metropolitalnego wynosi 3,7 mln euro. Montreal jest na wyspie („Ile de Montreal”), gdzie rzeki Ottawa i St Lawrence spotkać. Wyspa jest połączona z lądem przez szereg mostów.

Montreal jest prowincjonalnym finansowym, handlowym i ośrodkiem przemysłowym i ważnym portem. Językami urzędowymi są francuski i angielski, w których francuski jest dominujący.

Montreal ma bogate życie kulturalne oraz liczne atrakcje turystyczne. Miasto ma wielkie muzea, galerie sztuki i parki. W „centrum” jest pejzaż zdominowany przez nowoczesne wieżowce, sklepów i centrów handlowych, a także nocnych klubów numerycznych.

Inne główne atrakcje to m.in. Montreal dobrze zachowane historyczne centrum – Vieux Montreal – z jego starych budynków, wąskich uliczek i zabytków, Latin Quarter St Denis – gdzie roczna jazz i festiwali filmowych, kościół Saint-Joseph w 1967, Notre-Dame kościół w stylu gotyckim z 1824 i „Kateri Tekawita Museum” – muzeum Native American kultury i historii.

Najbliższe lotnisko jest Montreal International Airport – Pierre Elliott Trudeau, usytuowany 25 km na południowy zachód od centrum miasta.