Wypożyczalnia samochodów Moskwa

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Moskwa

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Moskwa. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Moskwa. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Moskwa

Wynajem samochodu Moskwa
Wynajem aut Moskwa

Moskwa jest stolicą Rosji i największym miastem w Europie z 11,6 mln mieszkańców w obszarze metropolitalnym (2012).Moskwa znajduje się mniej więcej w europejskiej części Rosji w Moskiewskim River.

Miasto jest wiodącym przemysłowym Rosji, finansowych i handlowych miasta i kraju główny węzeł komunikacyjny. Ponadto Moskwa kraju naukowym i kulturalnym centrum i ma ponad 80 uczelni – w tym Uniwersytetu Moskiewskiego z 1755 roku.

Miasto posiada wiele muzeów i kolekcji sztuki. Najlepiej znany jest Galeria Tretyakov z dużą kolekcją malarstwa rosyjskiego z różnych okresów, Muzeum Puszkina – z eksponatami sztuki klasycznej i nowoczesnej, jak i Muzeum Historycznego w Moskwie.

Moskwa jest na całym świecie słynie z architektury oraz zabytkowego centrum miasta, znajdujemy „Kreml” z murami i twierdzy z 1400 z 19 wieżami. Wewnątrz ściany są takie Carowie koronacja katedra „Uspienski” od 1479, Katedra od 1489 Blagovesjtsjens i wiele innych kościołów, katedr i pałaców.

East of the Kremlin „Krasnaja Ploschad” lub „Plac Czerwony” – stary plac w okresie radzieckim był używany do wielkich politycznych zgromadzeń i parady wojskowe.Tutaj znajdziesz też Leni Mauzoleum – jeden z głównych atrakcji miasta najczęściej odwiedzanych i Katedra Świętego Bazylego z 1550 – który jest najbardziej znany w Rosji kościół z dziewięciu kolorowych wież kopulaste.

Pozostałe atrakcje turystyczne to m.in. w Moskwie Sala koncertowa „Tsjajkovskijhallen”, Teatr Bolszoj, Malyjteatret, stan cyrku i marionetką.

4 km na zachód od Kremla w Moskwie jest „Moscow City” – z domów, biur, sklepów i parku rozrywki.

Moskwa ma pięć portów lotniczych – co 2 z nich są międzynarodowe. Główne lotnisko (i narodu) jest Moskwa Domodiedowo International Airport, położony 42 km na południowy wschód od centrum miasta.