Wypożyczalnia samochodów Nairobi Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Nairobi Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Nairobi Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Nairobi Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Nairobi Lotnisko

Wynajem samochodu Nairobi Lotnisko
Wynajem aut Nairobi Lotnisko

Jomo Kenyatta International Airport (NBO) główne lotnisko Nairobi i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Afryce Wschodniej. Lotnisko znajduje się w Embakasi przedmieściach – 15 km na południowy wschód od centrum Nairobi.

Nairobi Airport został otwarty w 1958 i posiada jeden terminal budynek. Lotnisko obsługuje około 5 mln pasażerów rocznie (2011).

Od Nairobi Airport są bezpośrednie loty do wielu miejsc w kraju i za granicą, przede wszystkim w Afryce, Europie i na Bliskim Wschodzie. Lotnisko jest węzłem Kenia Airways. Europejskich miejsc można wymienić że KLM ma regularne loty stąd do Amsterdam.Kenia Airways ma bezpośrednie loty z miejsca na Londyn.

Jest tam dobry wybór sklepów na lotnisku, także sklepy wolnocłowe. Ponadto, udogodnienia takie jak restauracja, kawiarnie, snack bar, kawiarnia, lada informacyjna, biura podróży, kawiarnia internetowa, poczta, pierwszej pomocy oraz plac zabaw dla dzieci. Nie ma hoteli na lotnisko.

Aby dostać się z lotniska do centrum Nairobi, można dojechać autobusem lub taksówką. Jeśli chcesz wynająć samochód w Nairobi, posiada wiele renomowanych firm wynajmujących samochody na lotnisku jej oddziałów – w tym Avis, Budget, Sixt i wypożyczalnia samochodów Payless.