Wypożyczalnia samochodów Nassau

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Nassau

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Nassau. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Nassau. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Nassau

Wynajem samochodu Nassau
Wynajem aut Nassau

Nassau jest stolicą i największym miastem Bahamy Rzeczypospolitej. Miasto jest położone na wyspie New Providence i liczy 248.948 (2010) mieszkańców, tj. 70 procent całej populacji Wyspy Bahama .

Kiedy brytyjski zniósł międzynarodowego handlu niewolnikami w 1807 roku, tysiące wyzwolonej Afryki uwolnić się od niewolniczych statków przez New Providence. Historycznie, Nassau uważany twierdza dla piratów, a dziś częścią tej historii dramatycznego i ekscytujące doświadczenie w Pirate Muzeum.

Nassau atrakcyjne miasto portowe, gdzie można znaleźć barwną mieszankę starego świata z kolonialnej architektury i ruchliwej portu nowoczesnym. Ma malowniczego Starego Miasta, które jest bardzo przydatne do chodzenia. Przyjemny tropikalny klimat monsunowy i naturalne piękno wysp Bahamów Nassau uczynił popularnym miejscem turystycznym. To tylko 290 km od Miami, w szczególności jest to popularne miejsce na wakacje dla Amerykanów.

Cable Beach jest miastem najbardziej znany rejon hotelu znana z dużej kompleksu hotelowego, restauracji i złotej piaszczystej plaży. Jest to również kryształ Casino Palace. Najbardziej oczywistą atrakcją jest Atlantis Paradise Island znajduje się na obrzeżach Nassau. Atlantis jest nie mniej niż jeden z najbardziej luksusowych i najdroższych zakładów i największe, a świat marzeń dla tych, którzy mają portfel dla niego.

Lynden Pindling International Airport znajduje się 10 km na zachód od Nassau.