Wypożyczalnia samochodów Niagara Falls

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Niagara Falls

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Niagara Falls. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Niagara Falls. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Niagara Falls

Wynajem samochodu Niagara Falls
Wynajem aut Niagara Falls

Niagara Falls jest grupa trzech wodospadów rzeki Niagara, która wypływa z jeziora Erie i Jezioro Ontario. Niagara Falls znajduje się na granicy między USA i Kanada między Ontario i Państwem Nowego Jorku.Wodospady nie są szczególnie wysokie, ale bardzo szeroki, jak i prowadzi sześć razy więcej wody na sekundę niż Victoria Falls. Niagara pochodzi z Native American i oznacza „wodę piorun”

Horseshoe Falls nazywa wodospady znajdujące się na kanadyjskiej stronie o łącznej szerokości 640 m i wysokości 54 m Są one oddzielone Goat Island wyspie i 94% z wody przez Horseshoe. Prawo od wodospadu znajduje się na amerykańskiej stronie Niagara Falls jest 305 m szerokości i 50,9 m wysokości.

Międzynarodowa linia graniczna została pierwotnie sporządzona przez Horseshoe Falls już w 1819, ale granica jest od dawna przedmiotem sporu z powodu naturalnej erozji i budownictwie. W 1929 roku, Kanada i Stany Zjednoczone podpisały porozumienie w celu zachowania upadków, ponieważ duża część przepływu idzie do produkcji elektrowni wodnych. Ciężki erozja, 0,6 do 3 metrów na rok, ruch spada dalej i dalej na południe w kierunku jeziora Erie.

W nocy to jest popularne podziwiać spada z kanadyjskiej stronie, ponieważ sztuczne oświetlają obie strony.

Po stronie amerykańskiej, są operatorzy turystyczni, która prowadzi turystów do punktu poniżej wodospadu zwanego Bridal Veil. Na kanadyjskiej stronie są platformy, które oferują wspaniały widok na Falls. To obserwatoria do sprzętu, który daje wrażenie bycia pod wodospadem.

Najbliższe lotniska do Niagara Falls lotniska, ale to jest bardzo mały. Buffalo Niagara International Airport znajduje się 40 km od wodospadu.