Wypożyczalnia samochodów Norrköping

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Norrköping

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Norrköping. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Norrköping. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Norrköping

Wynajem samochodu Norrköping
Wynajem aut Norrköping

Norrköping jest miastem położonym w Östergötland County i gminy Norrköping administracyjnego centrum w zasadzie w BRÅVIKEN która ramię Bałtyku. Miasto liczy 87.247 mieszkańców (2010), i znajduje się 162 km na południowy-zachód Sztokholm.

Z powodu dużego przemysłu włókienniczego, miasto mieli przezwiska, takie jak „szwedzkiego Manchester „i nawet” Pekinu „.W 1950 roku było w sumie 54 fabryk z 6600 pracowników w mieście. Wiele fabryk były daleko rzeki Motala. Piękne stare budynki przemysłowe (głównie lata 1850 i 1910) są później wykorzystywane do innych celów, w tym Muzeum Pracy jest tutaj i muzeum miasta.

Centrum koncentruje się wokół Rynku Starego Miasta w otoczeniu budynków z 1700 – i 1800-tych. Norrköping to idealne miasto na spacery w, Drottningsgatan miasta jest główna ulica, która rozciąga się od promenady Norra i dworca kolejowego z 1866 roku w Muzeum Sztuki od 1946 roku.

Ruiny zamku z 1613 Johannisborg jest kolejnym miejscem, które warto odwiedzić. Latem zasadził 25.000 kaktusy w Carl Johans Park i tworzą plantacji kaktusów.

Kolmårdens Djurpark położony 30 km na północ od Norrköping. W uzupełnieniu do zoo ma akwarium, gdzie między innymi można zobaczyć węże, krokodyle i rekiny.

Norrköping Lotnisko znajduje się 3 km od centrum Norrköping.