Wypożyczalnia samochodów Olkusz

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Olkusz

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Olkusz. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Olkusz. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Olkusz

Wynajem samochodu Olkusz
Wynajem aut Olkusz

Olkusz to miasto w południowej Polsce, niedaleko granicy z Republiki Czeskiej i Słowacji, około 30 km na północny zachód od Krakowa.Ma 37.552 mieszkańców (2006) i jest głównym miastem w Olkuszu regionu.

Pierwsza pisemna wzmianka odnosi się do miasta jest od 1299 roku. Miasto zostało pierwotnie kontrolowane przez obywateli pochodzenia niemieckiego, a mieszkańcy byli przeważnie zamożni, ponieważ w obszarze blygruver. Również srebro tutaj.

Miasto leży nad rzeką Baba kolejnego Krakowsko-Częstochowskiej Highlands. Około 40 km na zachód od miasta jest miasto Częstochowa odwiedzany przez około pięć milionów turystów i pielgrzymów każdego roku. Pielgrzym jest Czarna Madonna z Częstochowy, zwany też Black Maria, przechowywana w Jasnej Górze w mieście i wielu cudów.

Blisko Krakowa, jednego z polskich miast najczęściej odwiedzanych, jest również centralny Olkusz.

Jeden z najbardziej znanych obrazów na świecie, które są wykorzystywane jako ilustracje zbrodni Holocaustu przez rabina Moshe Dayan w Hagerman, sędziego w Olkuszu, stawszy wyśmiewać i nadużywane przez niemieckich żołnierzy. Zdjęcie zostało później określone przez ludzi, którzy przeżyli wojnę i datowane na 31 w lipcu 1940 r., zwany też „krew w środę w Olkuszu»

Najbliższe główne lotnisko John Paul II International Airport Kraków-Balice, 39 km od centrum Olkusza, Polska.Innym ważnym lotnisko Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice, 51 km od hotelu.