Wypożyczalnia samochodów Olsztyn

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Olsztyn

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Olsztyn. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Olsztyn. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Olsztyn

Wynajem samochodu Olsztyn
Wynajem aut Olsztyn

Olsztyn to miasto na Łynie północnowschodniej Polsce znajduje się około 170 km na północ od Warszawy.Populacji jest 175.420 (2011) mieszkańców.

Miasto dorastał wokół niemieckiego zamku rycerskiego, od 1347 Ordensburg który jest obecnie muzeum i jedna z głównych atrakcji turystycznych i znanych marek. Olsztyn jest uroczy Gammelby z romantycznymi uliczkami z restauracji i kawiarni i małych torfu. Wśród zabytków są ratusz jest od 1500, od 1565 kaplica Jerozolimie, St James Cathedral.

Największe muzeum jest Muzeum Wami i Mazur, która między innymi słynie z kolekcji Christmas Card. Inne muzea, natura i Muzeum Sportu. Miasto ma ważną drużynę siatkówki, która wyprodukowała kilka główny AZS UWM Olsztyn

Miasto położone jest w okolicy z wielu jezior, lasów i równin, istnieje 15 jezior w granicach administracyjnych miasta. Oznacza to, że są tam spacery po mieście i duże tereny rekreacyjne z więcej parków, rzeźb i chronionych lasów buk, dąb, klon i wapienno-zaułki.

Opona Michelin fabryka jest największym pracodawcą w regionie. Inne ważne gałęzie przemysłu przetwórstwa spożywczego i produkcja mebli.

Najbliższe główne lotnisko Khrabrovo lotnisko, około 150 km od centrum miasta. Inne główne lotniska położone zaledwie kilka godzin jazdy jest Gdańsk Lech Wałęsa Airport i Lotnisko Chopina w Warszawie.