Wypożyczalnia samochodów Osaka

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Osaka

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Osaka. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Osaka. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Osaka

Wynajem samochodu Osaka
Wynajem aut Osaka

Osaka znajduje się na południowym wybrzeżu wyspy Honsiu, Osakabukta. Dzięki 2,7 miliony mieszkańców (2010) jest w Japonii trzecie największe miasto. Osaka jest także centrum kraju drugiego największego regionu przemysłowego, Hanshin który obejmuje również miasta Kobe, Amagasaki, Kishiwada i Nishinomiya.Ponadto, starożytnej stolicy Japonii Kyoto znajduje się w sąsiedztwie tego obszaru. Hanshin stoi na piątą całkowitej japońskiej produkcji przemysłowej.

Osaka jest również ważnym węzłem komunikacyjnym, a także znaczący port i handel. Ponadto, istnieje kilka uniwersytetów i college’ów tutaj.

Już w 600s nie było rynku, gdzie dziś znajduje się w Osace, w średniowieczu był znany pod nazwą Maniwa. W 1909 r. miasto było ofiarą pożaru katastrof, gdzie znaczna część miasta została położona w popiele. Również w czasie 2 World War II, części miasta zniszczone. Ogólnie jednak odbudowane, a Osaka jest dziś nowoczesnym miastem. Stary układ urbanistyczny jest zachowana, a niektóre specyfiki miasta Osaka, wszystkie kanały, co jest wynikiem tego miasta został wybudowany w delcie rzeki.

Inaczej Osaka jeden z najwybitniejszych japońskich miast kultury, gdzie zwłaszcza sztuki teatralne w wielu formach, prowadzona. Ponad 300-letnia tradycja, marionetka „Bunraku” muszą być szczególnie wymienione. Lalki wykorzystywane są w pełni ludzkiej wielkości, a Osaka posiada specjalną scenę tylko dla tego typu teatru – Teatr Narodowy Bunraku. Formularz ten teatr od 2003 roku był na liście światowego dziedzictwa UNESCO, jako szczególnie godne zachowanie kultury wypowiedzi.

Osaka posiada również kilka architektonicznych klejnotów, aby pokazać. Oprócz kilku Shinto i buddyjskich świątyń są Osaka Castle, jeden z miejskich najdumniejszych budynków. Został zbudowany w 1583 roku i jest uważany za symbol Osace. Jeśli szukasz całkowicie prawdziwego japońskiego doświadczenia kulturowego, można wziąć 1 ½ godziny jazdy do góry południowy wschód od Osaki. Gdzie jest stary, malowniczy Chihayaakasha wieś na ponad 1100 m npm.

Osaka jest świetnym miastem na zakupy z kilku centrów handlowych. Jednym z najbardziej popularnym miejscem dla zwiedzających w tym względzie Ebisubashiuji zakupy arcade. A jeśli chcesz cieszyć się japońskie tradycje smakoszy, wiele możliwości dowolnego miejsca w centrum miasta.

Najbliższe lotnisko jest Kansai International Airport, położony około 50 km na południowy zachód od centrum miasta.