Wypożyczalnia samochodów Ostrava

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Ostrava

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Ostrava. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Ostrava. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Ostrava

Wynajem samochodu Ostrava
Wynajem aut Ostrava

Ostrawa jest miastem w Republice Czeskiej, który znajduje się w kraju morawsko-śląskim Odry na zachód Republiki Czeskiej na granicy z Polską.Populacji jest 310.464 (2011), i to jest w Czechach trzecim największym miastem. Ostrava został nazwany po rzece Ostra, a miasto składa się z czterech byłych miastach.

Ostrava znajduje się na południowo-zachodnim końcu Górnośląskiej dziedzinie węgla. Zanim będzie miał dużo węgla i hutnictwa żelaza i był mocno zanieczyszczone. Ale od aksamitnej rewolucji w 1989 roku, ciche popularny bunt, który doprowadził do KPCz dyktatury upadł i został zastąpiony przez demokratycznie wybranego rządu Václava Havla na prezydenta, to się zmieniło. Wszystkie kopalnie są zamknięte, ale nadal istnieją żelaza, stali i walcownie, fabryki chemiczne, maszyny i przemysłu przetwórstwa spożywczego w okolicy.

Miasto ma bogate życie kulturalne z pięciu teatrów, ponad 60 galerii i jeden z najlepszych europejskich orkiestr symfonicznych, Ostrawy Janáček Philharmonic Orchestra. Atrakcją, która staje się coraz bardziej popularne wśród młodych ludzi, Stodolní Street, obszar z barów, pubów i klubów. Orzekł, Colours of Ostrava, festiwal muzyczny co lato przynosi wielu muzyków i grup z całego świata. Inną atrakcją jest MINIUNI, która jest zbiorem ponad trzydziestu budynków czołowego architektonicznego miniaturowego Europy Big Ben i Wieża Eiffla.

Najbliższe główne lotnisko Ostrava Leos Janacek Airport 27 km od centrum Ostrawy. Innym ważnym lotnisko Žilina Airport (ILZ / LZZI) że liggeri Słowacji, 100 km od Ostrawy.