Wypożyczalnia samochodów Peterborough

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Peterborough

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Peterborough. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Peterborough. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Peterborough

Wynajem samochodu Peterborough
Wynajem aut Peterborough

Miasto Peterborough znajduje się w East Anglia Rzeka Nene – jak 30 mil na północ, wpada do Morza Północnego.Miasto położone jest w hrabstwie Cambridgeshire – 55 km na północny wschód od Northampton i 120 km na północ od Londyn.

Peterborough ma 173.000 mieszkańców (2010), i jest ważnym ośrodkiem w regionie w odniesieniu do handlu, przemysłu, transportu i kultury.

Miasta najbardziej popularną atrakcją turystyczną jest katedra w Peterborough od 1238 do stylu sennormannisk – który jest również jednym z największych katedr w Anglii.

Inne atrakcje w mieście to archeologicznym „Flag Fen” z rekonstrukcji chaty epoki żelaza i „Peterborough Muzeum i Galeria Sztuki” – wystawa z ponad 230.000 eksponatów archeologicznych i historycznych. Muzeum ma także Galeria Sztuki z wystawy obrazów i rysunków z 1600 aż do dziś.

W miejscowości Long Thorpe – ok. 3 km na zachód od centrum miasta Peterborough – stojąca wieża „Long Thorpe Tower” z 1300 roku. Wewnątrz wieży, zwiedzający mogą zobaczyć zachowane malowidła ścienne z czasów średniowiecza.

Położony na północ od centrum miasta (w pobliżu miasta Stamford) jest prawdopodobnie jedną atrakcją, piękny zamek „Burghley House” z 1587 roku. Jest to jeden z najlepszych przykładów architektury angielskiej 1500-tych.

Najbliższe lotnisko jest East Midlands Airport, położony na północny zachód od 98.6 km Peterborough. Inne lotniska, które mogą być alternatywą Londyn Stansted Airport (107 km), Londyn Luton Airport (110 km) i Norwich International Airport (128 km).