Wypożyczalnia samochodów Petersburg

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Petersburg

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Petersburg. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Petersburg. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Petersburg

Wynajem samochodu Petersburg
Wynajem aut Petersburg

Petersburg jest Rosji drugim największym miastem. To jest na zachodzie kraju, gdzie rzeka Neva odprowadza do Zatoki i ma 4.880.000 mieszkańców (2010). Petersburg został założony przez cara Piotra Wielkiego w 1703 roku, i był stolicą Rosja w okresie 1712/18.W latach 1914-1924 miasto było znane jako Piotrogrodzie – Leningradzie i 1924/91.

Petersburg jest jednym z portów rosyjskich najważniejsze. Oprócz lokalizacji w Zatoce Fińskiej, jest to również związane z Morza Białego przez jeziora Ładoga i Kvitsjøkanalen – i Moskwa przez Wołga-Bałtyk Canal.

Petersburg ma wiele modnych atrakcji do zaoferowania. Najbardziej znany jest ogromny kompleks Hermitage, takich jak jak słynny Pałac Zimowy od 1750 roku. Tu znajduje się jedna z największych i najstarszych muzeów sztuki – jeżeli można zobaczyć dzieła Michała Anioła, Leonarda da Vinci, Rembrandta, Van Gogha i Picassa.

Wśród innych atrakcji historycznych, wymienia się: Peter-Paul Forteca, założona w 1703 (podczas bsyen) – który zawiera Muzeum Historyczne i Peter-Paul Katedra Aleksander Newski klasztor (1710), Kościół Zmartwychwstania (1881) z charakterystycznymi kopuły cebula i Kazański Sobór Katedralny (zbudowany na początku 1800 roku na wzór Świętego Piotra w Rzymie ).

Kazan Cathedral w Street Parade Petersburga, Newski Prospekt. To jest 25 metrów szerokości i cztery kilometry długości bulwar, który rozciąga się od Aleksandra Newskiego klasztoru do centralnego placu pałacu do klasztoru Aleksandra Newskiego. Oto hotele i restauracje w rzędzie, oprócz kilku dużych centrów handlowych.

Petersburg to piękne miasto, a centralny – co obejmuje również kilka wspaniałych mostów i kanałów – UNESCO World Heritage Site.

Najbliższe lotnisko jest Pulkovo International Airport, położony 22 km na południe od St Petersburg.